rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

O metodzie

By tworzyć z miłością

W oparciu o mądrość ciała..

Proces Tworzenia to metoda pracy, która pozwoli ci spojrzeć na swoje problemy i rozwój z szerszej i trochę innej perspektywy niż ta, którą dyktuje głowa.

Poprowadzi Cię do prostych, opartych na miłości rozwiązań, które zakorzenione są w autentyczności ciała.

Ciało jest tu traktowane jako drogowskaz i wspiera proces poruszania się w określonym temacie. Postrzegane jest jako obszar skupiający doświadczenia i dający dostęp do wiedzy o nas samych - o przekonaniach, wzorcach, metodach działania. Stanowi też zbiór przekazów międzypokoleniowych oraz daje dostęp do zbiorowej podświadomości, w której jesteśmy zanurzeni.

Ścieżką samopoznania w PT są odczucia fizyczne płynące z ciała a także emocje. Włączone w pamięć naszych doświadczeń i zapisane w tkankach, wypełniają ciała pozostając w powięziach, systemie nerwowym, mięśniach. Utrwalone w ten sposób emocje dają nieograniczony dostęp do przekonań, które przyjęliśmy wraz z doświadczaniami. I możliwość - z jednej strony uwolnienia tych emocji a - z drugiej zrozumienia co się stało, czego możemy się nauczyć z doświadczeń, co w nich nie jest prawdą z punktu widzenia prawd uniwersalnych a co pozostaje tylko prawdą kontekstową (sytuacyjną)

 

Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia. Ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.”  Ania Brandysiewicz, twórczyni metody.

Tworzenie, kreowanie podlega określonym prawidłom. Różne systemy religijne, filozoficzne czy edukacyjne, próbowały ująć je w szereg spisanych zasad od zarania dziejeów. Taką próbę ujęcia procesu kreacji w zasady odnależć można np.w Wedach - czyli starożytnych indyjskich manuskryptach czy w hebrajskim Drzewie Życia ale znajdziemy je również w Biblii, czy choćby zupełnie współcześnie w podręcznikach tworzenia biznesu lub na kierunkach artystycznych.

Współcześnie ludzie potrzebują uniwersalnych, często wolnych od religii ale głęboko duchowych czy po prostu opartych na miłości, wrażliwości ścieżek. Pragną oparcia o wewnętrzną prawdę i umiejętności wsłuchiwania się w swój autentyczny głos, który mógłby stanowić kierunek prowadzący w świecie wielu bodźców, ogromu informacji, ograniczeń i możliwości. 

Proces Tworzenia jako metoda wspierająca twoje tworzenie pozwoli ci::

  • poznać uniwersalne aspekty i kolejne kroki tworzenia (jest ich 10) 
  • nauczyć się ich, poznawczo przez intelekt ale płównie poprzez CZUCIE płynące z wrażliwości ciała
  • świadomie transformować przeszkody w tworzeniu

Efektem jest głębsza integracja świadomości oraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów  w zgodzie z UNIWERSALNĄ PRAWDĄ i miłością*.

 

O autorce metody

Metodę opracowałą Anna Brandysiewicz - z wykształcenia inżynier elektronik. Przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do kolejnych stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Autorka książki „Sztuka życia świadomego. "

*Należy tu podkreślić, że miłość przez współczesnych badaczy jest postrzegana jako szczególny rodzaj inteligencji człowieka - raczej stan świadomości niż uczucie/emocja.Czytaj więcej między innymi w opracowaniach Heart Math Institute

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)