rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

Sesje indywidualne

Fotograficzna sesja rozwojowa to część projektu Tańcząca na łące. Jet to propozycja dla kobiet, w której w ciekawy i twórczy sposób została połaczona FOTOGRAFIA z PRACĄ Z CIAŁEM.

Celem spotkania jest spotkanie ze sobą, zasilenie swojej kobiecości. Oraz zaproszenie ku życiu, pasji, radości.

Wiele z nas, kobiet, postrzega siebie w krzywym zwierciadle. Zdarza się, że nosimy w sobie przekonania, które odbierają nam część z naszej pewności siebie, mocy i sprawczości. Pragniemy byś w trakcie sesji (lub w pogłębionej pracy w ramach czterech dni warsztatów), mogła im się uważnie przyjrzeć oraz - w miarę możliwości - zamienić na takie, które będą Cię wspierać i rozwijać.

Zaplanowałyśmy dla Ciebie PRACĘ Z CIAŁEM i terapeutyczną pracę z FOTOGRAFIĄ w formie, która jest naszym autorskim pomysłem i stanowi fundament spotkania.

Otrzymasz wspaniały prezent dla siebie i swojej kobiecości w postaci sesji fotograficznej, którą zrealizuje Olga Pulwarska - doświadczona fotografka z pasją, w zawodzie od wielu lat.

Sesja poprzedzona zostanie masażem - który pięknie wprowadzi Cię w pracę, pozwoli nawiązać kontakt ze sobą. Intuicyjny i uwalniający Masaż Holistyczny utuli ciało uważnością i sprawi, że poczujesz że jest ono twoje, że się nawzajem się wspieracie. Dzięki masażowi będziesz zrelaksowana, wypoczęta, odprężona i naturalnie piękna.

Pragniemy, by sesja i masaż poruszyły w Tobie różne aspekty Twojej osobowości, byś mogła sobie się przyjrzeć, doświadczyć czegoś nowego, dowiedzieć się czegoś na swój temat.

 

Taka ROZWOJOWA sesja fotograficzna łączy :

  • sesję pracy z ciałem /masaż lub terapia czaszkowo-krzyżowa
  • sesję zdjęciową (10 profesjonalnych zdjęć na płycie CD)
  • fotoanalizę ®
  • wskazówki do dalszej pracy rozwojowej.

 

Fotoanaliza® - FOTOANALIZA® - czyli rozmowy wokół powstałych na warsztacie fotografii - będzie dla Ciebie lustrem ROZWOJOWYM.

Pozwoli poczuć i uświadomić sobie , co Cię zatrzymuje w pełnym wyrażaniu siebie.

W procesie FOTOANALIZY, wychodząc od postrzegania ciała, będziemy poszukiwać przekonań , które nas ograniczają. Popatrzymy w jaki sposób łączą się one z relacjami, jakie tworzymy, z naszą całą codziennością. Będziemy odnajdywać ich źródło – czyli moment i sposób, w jaki się narodziły oraz postaramy się przetransformować je na to, co nam służy i co zasila życie.

FOTOANALIZA to autorski pomysł - mój i Olgi Pulwarskiej. Poprowadzimy Cię przez niego obie w delikatny i otwarty na Twoje potrzeby sposób.

Sesja zdjęciowa - wykona ją dla Ciebie Olga Pulwarska z SheSession Studio. Olga jest fotografką, trenerem, tancerką. Z tematem kobiecości, rozwoju i fotografii jest związana od lat.

 

 

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Koszt sesji to 1200 zł, czas trwania: ok 3-4h / Sesje odbywają się w studio SheSession, istnieje także mozliwość pracy w terenie.

Prowadzenie Olga Pulwarska i Ania Dąbrowska

Więcej szczegółów tutaj

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)