rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

Sztuka bycia sobą - roczna grupa rozwojowa

"Wyzwania są naturalną drogą rozwoju. Nie uciekaj od nich tylko przyjmuj je jako błogosławieństwo."

 

PRZYSTAŃ U DWÓCH SIÓSTR zaprasza do udziału w Kobiecej Grupie Rozwojowej " Sztuka bycia sobą", na której uczymy się BYĆ SOBĄ, w pełni swojej KOBIECEJ MOCY

 

WARSZTAT OTWIERAJĄCY - w terminie 26-27.09.2015

Warsztat ten otwiera cykl pracy. Jego podstawowym założeniem jest przygotowanie naszych Uczestniczek do pracy w Kobiecej Grupie Rozwojowej oraz rozpoznanie ich potrzeb.

Pragniemy, byś przy aromatycznej herbacie, dobrej muzyce i domowej atmosferze zapoznała i zaprzyjaźniła się z innymi kobietami. Zależy nam, by stworzyć zgrany i bezpieczny zespół, w którym będziesz mogła swobodnie doświadczyć poznania samej siebie - co bardzo procentuje w dalszej pracy.

Każda z Kobiet zostanie poproszona o narysowanie mapy obszarów swojej zmiany emocjonalnej i fizycznej. Kobiecą częśc wypełnią - analiza kolorystyczna, rozmowy o wizażu i stylizacji. Przejdziemy przez sesję fotograficzną, by po roku móc zobaczyć pełnię zmian. Pragniemy by nasze Uczestniczki poczuły siłę Kobiecych Więzi, by zobaczyły dlaczego tak ważne jest wsparcie, zrozumienie i wspólnota.

Metody naszej pracy to przede wszystkim:

 • ćwiczenia interpersonalne,
 • psychorysunek,
 • arteterapia,
 • praktyka uważności (medytacja, relaksacja, ćwiczenia oddechowe),
 • praca z ciałem,
 • sesja analizy kolorystycznej,
 • sesja fotograficzna...

ROCZNA KOBIECA GRUPA ROZWOJOWA

Przez kolejnych 14 miesięcy będziemy spotykać się raz w miesiącu na 4-godzinnym warsztacie, by wspólnie towarzyszyć Ci w poznawaniu siebie, pogłębianiu własnego rozwoju i w zmianach jakie będą w Tobie zachodziły.

Dzięki temu:

 • Lepiej poznasz siebie – swoje potrzeby, uwarunkowania, lęki, które mogą mieć istotny wpływ zarówno na życie prywatne jak i zawodowe;
 • Odkryjesz własny potencjał i możliwości;
 • Stworzysz swój harmonijny wizerunek 
 • Doświadczysz terapeutycznego wpływu sztuki na swój rozwój (arteterapia)
 • Pogłębisz umiejętności interpersonalne a tym samym będziesz tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje;
 • Zwiększysz akceptację swojego ciała

 

Na zakończenie grupy każda z Pań weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Regularną pracę zaczynamy W PAŹDZIERNIKU, PO wrześniowym warsztacie otwierającym.

 

DLA KOGO JEST WARSZTAT?

Dla każdej kobiety, którą coś "uwiera", która czuje że potrzebuje zmiany w jakimś obszarze swojej kobiecości. Także dla tych Pań, które łącząc wiele zawodowych i osobistych ról mają problem z równowagą w codzinnym życiu. Przyjrzymy się co wymaga zmiany i popatrzymy jak tej zmiany dokonać z serca, na dobrych, mocnych podstawach.

 

PROWADZĄCE

Ania Dąbrowska: Z wykształcenia specjalista ds. zarządzania i kosmetolog. Z pasji terapeutka pracy z ciałem. Od 2006 roku właścicielka Zielonej Pomarańczy - miejsca, w którym towarzyszy ludziom w ich rozwoju osobistym, zawodowym. Korzysta z takich technik jak biodynamiczna terapia czaszkowa, Isedo, masaż, medytacja. Sama przeszła na sobie intensywny proces rozwoju i terapii właśnie poprzez pracę z ciałem. Na co dzień szczęśliwa mama dwóch nastoletnich córek, mężatka, starająca się żyć blisko natury i holistycznie.

 

Iwona Centka: Psychoterapeutka, doradca zawodowy i wykładowca. Swoją drogę odkrywania siebie rozpoczęła przypadkiem, lata temu i jak dziś stwierdza – była to najlepsza decyzja w jej życiu. Stara się być wierna sobie, swoim marzeniom, wartościom i pasjom. Jednocześnie towarzyszy innym - a zwłaszcza kobietom - w zrozumieniu, poznaniu i pokochaniu siebie z całym katalogiem wad i zalet. Próbuje łączyć wiedzę psychologiczną, zdobytą podczas 4 – letnich studiów psychoterapeutycznych, ze swoją wielką wiarą w drugiego człowieka. Współwłaścicielka Instytutu Rozwoju Osobistego Sens.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

Warsztat Otwierający

Miejsce: ul. Lekarska 3 m 3, Warszawa

Data: 26-27.09 (sobota 9.00-18.00, niedziela 9.00-18.00)

Wstęp: 660 zł (w cenę wliczono koszt warsztatu, materiałów oraz poczęstunku) Obiad można zjeść w okolicznych knajpkach. Istnieje też możliwość podgrzania posiłku na miejscu.

Ilość miejsc: 12

Zapisy: pracownia@zielonapomarancza.pl, tel. 502 024 511; kwalifikacja następuje na podstawie rozmowy konsultacyjnej

 

Cykl 14 spotk

Miejsce: ul. Lekarska 3 m 3, Warszawa

Data: każdy pierwszy lub drugi piątek miesiąca w godzinach 18-22. Start w październiku.

Cena spotkania: 400 zł

Ilość miejsc: 12

Rezerwacja: wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 330 zł na nr konta: 04 1950 0001 2006 0072 8845 0002

Więcej informacji: 502 024 511 (Iwona Centka), 605 100 387 (Ania Dąbrowska)

UWAGA - rezerwacja oznacza zapisanie się na pełny cykl rozwojowy tj 15 spotkań.

Dołącz do wydarzenia na F!

Zdjęcie z pierwszej grupy rozwojowej /foto by Kasia Czajkowska/

 

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)