O nas

 


 

menu spa 

Isedo

Praca nad konfliktem w chorobie

Terapia ISEDO (www.schoolofcreation.com) jest metodą umożliwiającą skuteczne uwalnianie i transformowanie negatywnych wzorców z podświadomości. Dzięki niej możemy zarówno przepracować bolesne wydarzenia z naszego życia jak również rozwijać swój potencjał i kreatywnie,  świadomie kształtować życie oraz zdrowie.

ISEDO jest holistyczną terapią gdyż łączy pracę z ciałem z pracą werbalną. Pracujemy poprzez ciało, poszukując w nim miejsc w których „utknęły” dawne wspomnienia i związane z nimi poglądy, które w nas się wytworzyły. Terapeuta porusza się w różnych poziomach świadomości – w zależności od potrzeb.

Poglądy, które są nieprawdziwe, nie wspierają naszego „ja” powodują powstawanie w nas wewnętrznych konfliktów, które w konsekwencji blokują nasz rozwój, utrudniają podążanie za swoimi potrzebami, realizowanie celów. 

Gdy brakuje koherencji pomiędzy naszym najgłębszym, prawdziwym „ja” a tym co robimy tracimy energię, czujemy napięcie i zmęczenie, poszukujemy (bez sukcesu) sensu życia, nie potrafimy się cieszyć z tego co mamy, chorujemy. 

Terapia ISEDO jest dla Ciebie jeśli:

  • masz problemy z nawiązaniem dobrej relacji ze swoim ciałem
  • chorujesz i potrzebujesz wsparcia do leczenia klasycznego
  • w Twoim życiu codziennym brakuje balansu
  • rozwijasz się lub pragniesz się rozwijać osobiście/ zawodowo
  • czujesz, że „utknąłeś” i trudno Ci znaleźć wyjście z sytuacji
  • pragniesz zmiany w życiu

 

Pierwsza konsultacja trwa 2 godziny - koszt 350 zł 

Sesja Isedo 1h - 200 zł

Jak wygląda sesja? Poszukujemy w ciele miejsc , w których "utknęło" doświadczenie, emocja - jest ono odczyuwane jako miejsce w ktorym zablokowany jest przepływ energii / na poziomie fizycznym przepływ płynów, brak ruchomości powięzi itd, ból, napięcie, zamrożenie, drętwienie, duszność, lęki) 

 

Więcej przeczytasz tutaj

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)